Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві жорстокий 7-класник тримає в страху цілий район

13-річного підлітка бояться навіть дорослі.

У Миколаєві 13-річного підлітка звинуватили у жорстокому побитті та сексуальному насильстві над дитиною. У школі кажуть, що він давно тримав у страху увесь район, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Постраждалий нині у лікарні з черепно-мозковою травмою і побоями. Дитина каже, кривдник із своїм старшим приятелем силоміць завели його на закинуте будівництво і знущалися.

Побита дитина змогла повернутися додому, лише коли агресивні хлопці пішли. Шокована мати відразу написала заяву в міліцію, але все одно боїться за своїх дітей.

"Вони ходять нашою вулицею. Сьогодні він зі школи втік і сидів на нашій вулиці. Показав мені ось так – мовляв, начувайся. Тобі буде капєц", - розповіла Наталя Лекарцева.

Жінка уже підшуковує нове житло. Бо переконана, що має на те підстави.

Директор школи, де вчиться малолітній підозрюваний, демонструє теку, повну скарг на нього. 7-класник, розповідають педагоги, абсолютно некерований.

"2 роки школа страждає, діти, педагогічний колектив, батьки. Він дуже часто лупцює дітей, забирає гроші. Знущається з дівчат в класі, використовує нецензурну лайку. Мама заохочує свою дитину, вона відчуває безкарність", - розповіла директор ЗОШ №29 Лариса Грицюк.

Хлопця, кажуть педагоги, неодноразово хотіли перевести до спецшколи, але не можуть отримати згоду батьків. Мати підозрюваного заявила – єдиного сина в інтернат не віддасть.

Усі звинувачення на його адресу називає наклепом. Каже, побитися міг, а от сексуальні домагання відкидає – такого, на її думку, не могло бути.

Міліція вважає, що підліток у них на контролі. За вживання ним алкоголю, бродяжництво та крадіжки раніше штрафували батьків. Цього разу, за побиття 5-класника, відкрили кримінальне провадження.

Якщо вину у побитті та знущаннях доведуть – його, найімовірніше, відправлять до інтернату. Віку кримінальної відповідальності він не досяг. Покарання можливе тільки в 16 років.

"Питання остаточно буде вирішуватися в суді", - зазначив керівник слідчого відділу Корабельного райвідділу міліції Олег Гудима.

Побитого 5-класника з лікарні випишуть за тиждень-півтора. Медики кажуть, що наслідки від фізичних знущань вони мінімізують. А от якими будуть психологічні – ніхто прогнозувати не береться.

Кореспондент ТСН Ольга Параскун

Відео У Миколаєві підлітка звинуватили у насильстві над дитиною

Залиште свій коментар

Вибір редакції