Перейти до змісту
У Мінфіні спрогнозували, якими будуть ціни на газ у 2021 році

У Мінфіні спрогнозували, якими будуть ціни на газ у 2021 році

В Україні може поменшати людей, які отримують субсидії.

Ринкова ціна на газ наразі нижча, аніж під час минулого опалювального сезону. Тому в цьому сезоні прогнозується нижчий рівень цін, аніж торік.

Про це сказав міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю виданню "The Page".

Марченко запевнив, що нині складнощів з опалювалювальним періодом немає. Оскільки цьому сприяє відкриття ринку газу, завдяки якому споживачі можуть самостійно обирати постачальників та ціну газу.

"Зокрема, одним із таких постачальників є НАК "Нафтогаз України". Тому я сказав би, що на ринку газу немає монополії, а є можливість вибирати. Є ринок і є ринкова ціна. Але зараз ринкова ціна на газ є нижчою, ніж була минулого опалювального сезону... Ми на цей опалювальний сезон прогнозуємо нижчий рівень цін — нижче, аніж минулого року, якщо рахувати загалом", - висловився голова Мінфіну.

Марченко також зазначив, що система субсидій зі сплати за комуналки залишиться незмінною. Так, наступного року на них передбачається 36,6 млрд грн. Водночас, він припустив, що в Україні через збільшення рівня "мінімалки" стане менше субсидіантів.

"Отримають їх (субсидії - ред.) саме ті категорії, які найбільше цього потребують – ті, кому сімейний сукупний дохід не дозволяє безболісно або самостійно сплачувати за житлово-комунальні послуги.... Розраховується сукупний дохід сім’ї, площа приміщень, у яких проживає ця родина, і відповідним чином розраховується показник субсидії", - уточнив Марченко.

Нагадаємо:

Відео Подорожчання комунальних послуг та збільшення зарплат вчителям — Економічні новини

Подорожчання комунальних послуг, збільшення зарплат вчителям і зменшення витрат українських туристів. Про це одразу після актуальної інформації про курси валют.   

Подорожчання комунальних послуг та збільшення зарплат вчителям — Економічні новини

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин