У МОЗ перелічили, які області не готові до послаблення карантину

У МОЗ перелічили, які області не готові до послаблення карантину

Фото: УНІАН

У більшості областей перевищено показник захворюваності на коронавірус.

В Україні станом на 8 вересня до пом’якшення карантину, запровадженого через пандемію коронавірусу, не готові 17 областей та місто Київ.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, послабити карантин наразі не можуть: у Києві, Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській та Чернівецькій областях. Там, зокрема, перевищено показник захворюваності на COVID-19.

Водночас, не перевищений жоден із трьох показників у: Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Полтавській та Херсонській областях. Вони можуть не посилювати карантин, а навпаки, послабити обмеження.

Фото: Міністерство охорони здоров’я України

Нагадаємо, 8 вересня в Україні зафіксували 2 411 нових випадків COVID-19, а також 57 смертей (усього 2 934) та 940 осіб, які одужали (від початку пандемії — 63 546).  Найбільшу кількість випадків коронавірусу за добу зареєстровано у Києві, у Харківській, в Одеській, у Львівській, у Тернопільській, в Івано-Франківській, у Чернівецькій та у Сумській областях.

Як відомо, в Україні діє поділ регіонів на "кольорові" карантинні зони. Так, підприємці міста Теребовля Тернопільської області, яке у "червоній зоні", 7 вересня влаштували мітинг біля стін РДА з вимогою дозволити їм працювати. Місцеві бізнесмени зауважують, що через обмеження "їм немає на що жити".

На коронавірус в Україні захворіли 140 тисяч людей

На коронавірус в Україні захворіли 140 тисяч людей

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
987
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація