Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі затримали жінку, яка продавала українців у рабство

Жінка займалася набором громадян України на роботу у трьох будівельних фірмах.

У польському місті Вроцлав затримали жінку, яка продавала в рабство українців.

Окружна прокуратура у Вроцлаві звинуватила 44-річну Аґнєшку Ґ. у торгівлі людьми, погрозах та підробці документів, передає Польське радіо.

Зазначається, що жінка займалася набором громадян України на роботу у трьох будівельних фірмах.

Як повідомили польські прикордонники, жінка, яка керувала кадровою політикою будівельних фірм, висунуто 20 звинувачень, зокрема 17 з них стосується торгівлі людьми.

За словами Прикордонної служби, жінка використовувала особисту ситуацію та незнання польської мови громадянами України. У працівників відбирали паспорти, аби вони не могли вільно їздити по країні та залишати робочі місця.

Щодо українців також застосовували так званий механізм боргів, тобто за повернення паспорта обвинувачена вимагала виплатити понесені витрати, пов’язані з працевлаштуванням іноземців.

Жінка, за словами слідчих, також встановлювала штрафи, не виплачуючи зарплат. Працівників так карали за те, що вони хворіли, змінювали роботу або не відповідали на дзвінки. Жінці загрожує щонайменше 3 роки позбавлення волі.

Нагадаємо, за останні півроку Нацполіція надала допомогу 156 потерпілим від злочинів щодо торгівлі людьми – цей показник удвічі більший за минулорічний. Найбільше серед потерпілих – жінок (119). Також потерпілими від дій зловмисників стали 37 чоловіків і 12 дітей. Що ж стосується основних країн призначення "живого товару", то ними є Російська Федерація, Польща, Туреччина, Україна, Німеччина, Ізраїль, Греція, Об'єднані Арабські Емірати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції