Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Полтавській області жінка померла після пластичної операції

У Полтавській області жінка померла після пластичної операції

Поліція з’ясовує обставини смерті у приватній клініці.

У Кременчуці Полтавської області в одній з приватних клінік померла жінка, якій надавалися медичні послуги. Про це повідомляє поліція області.

Зазначається, що жінка 1982 року народження перебувала у медзакладі 22 червня. Правоохоронці з’ясовують обставини смерті. Провадження розпочато за статтею "Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником".

Місцеве видання "Кременчуцька газета" повідомила, що жінка робила операцію носа. Після операції вона залишилася під наглядом на ніч у клініці і на лікарняному ліжку померла. Причину смерті з’ясують після розтину померлої. У клініці підтвердили факт смерті, однак не коментують подію поки йде слідство.

Нагадаємо, після карантину у пластичних хірургів побільшало роботи, адже усе більше дівчат звертаються за послугою ліпосакції, завдяки якій можна прибрати жир з-під шкіри. Зазвичай, ця послуга має попит навесні, аби мати час на реабілітацію і влітку вже бути зі стрункою фігурою. Але на карантині всі ці операції були під забороною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції