У приватному секторі Хмельницького завелися шість левів

У пари хижаків народилося четверо левенят.

В одному з приватних будинків у Хмельницькому живуть справжні леви. Спочатку їх було двоє, а тепер стало шестеро, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

В Амура та Тіари народилися левенята: два хлопчика і дві дівчинки. Разом із батьками вони належать місцевому дресировальнику. Сергій Пальохін 15 років працював із хижаками у переїздних цирках. Згодом вирішив створити свій переїзний міні-зоопарк і купив лева. Звір п'ять років жив просто на подвір'ї власника в приватному секторі. На гастролі їздили по всій Україні і навіть за кордон. Аж доки не з'явилася левиця.

"З нею виступали у цирку, там дресирувальник кинув і втік. І не знали, що з цією твариною робити. Директор цирку звернувся до мене з проханням, чи можу я взятии. Якщо ні, то вони готові були її усипляти", - каже власник левів. Тепер у нього ціла сім'я. Сусіди запевняють, що такому раді, принаймні поки левенята маленькі. "По вулиці рідко леви ходять. А так серед житлового району побачити левів – я, звісно, молодий ще, але такого ще не бачив", - каже Ярослав Матвеєв.

ВідеоУ Хмельницькому у чоловіка на подвір'ї живуть справжні леви

Наглядає за левами місцевий ветеринар. Він запевняє, що його підопічні цілком безпечні з епідеміологічного боку. "Вони вакциновані від усіх вірусних інфекцій, включно зі сказом. Єдина порада – це дотримуватися техніки безпеки. Ніколи не забувати, що це дикі тварини, котрі не підлягають одомашненню", - розповів ветеринар Василь Вовк.

Для лев'ячої родини господар побудував вольєр. Навіть узимку хижакам тут буде тепло. Там є пічка та дрова. Але коли малюки підростуть – місця їм бракуватиме. Власник тварин планував передати левенят в місцевий міні-зоопарк, але вже передумав. "Це йдуть нечистоти в річку. З цієї річки поять тварин. Я не хочу, щоби мої тварини жили в таких антисанітарних умовах. Це навіть для людей небезпечно", - каже Сергій Пальохін.

Для левенят власник шукає цирки чи зоопарки по всій Україні. Поки що зголосилися забрати дитинчат лише для охорони приватних маєтків. Нещодавно ж у Запоріжжі у квартирі на 6-му поверсі знайшли піврічне левеня.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: