У річку Дніпро із комбінату скинули забруднені води

Спеціалісти Держекоінспекції встановлюють причини забруднення водойми.

У Дніпровському Верхньодніпровського району на Дніпропетровщині у річці Дніпро виявили забруднення поверхневої водойми. Це селище розташоване вверх по течії перед містом Дніпром.

"Спеціалісти Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області здійснили виїзд для перевірки отриманої інформації щодо можливого забруднення поверхневої водойми поблизу с. Дніпровське скидами зворотних вод ПАТ "Дніпровського крохмалепатоковий комбінат". Спеціалісти Держекоінспекції підтвердили факт забруднення водойми та здійснили відбір проб поверхневої водойми. Проводяться визначення вмісту забруднювальних речовин у відібраних пробах та встановлюється причини забруднення водойми", – зазначили в Міністерстві екології та природних ресурсів.

Міністр Остап Семерак говорить про чергову аварії на Дніпрі.

"На Дніпрі чергова аварія. Державні екоінспектори відібрали проби води і з'ясовують причини та відповідальних. Про результат поінформуємо пізніше. Знову і знову наголошую, що давно настав час кардинальних рішень у захисті річок України. Це справа українського бізнесу, місцевого самоврядування та екологів. Сподіваюся, що цього року мені вдасться переконати Мінфін та Верховну Раду під час формування держбюджету закласти необхідні кошти", – зазначив Семерак.

Нагадаємо, раніше в Києві через спеку на річці Дніпро почалося цвітіння водорестей та бактерій. Вода стала небезпечною для купання, тож у столиці заборонили відпочинок на всіх пляжах. Нині ж заборону зняли на шести пляжах.

Залиште свій коментар