Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Біля установи розмістили хрести з фотографіями загиблих військових.

Близько трьох сотень хрестів, з фотографіями загиблих героїв у Іловайську, нагадали Путіну про відповідальність за події на Сході України, йдеться в ТСН.12.00.

Під російським посольством зібралися бійці та родичі загиблих із вимогою прибрати руки від України. Люди нагадали, що в цей день чотири роки тому, саме російський президент влаштував справжню бійню в Іловайську, адже гарантував "зелений коридор" українським військовим. Рух транспорту по вулиці біля установи в цей час був повністю перекритий.

#путінСУКАщаІловайськвідповісиш Нація - де ви є? Націоналісти, Добровольці, Українці - де ви??? Фотографій загиблих за...

Опубліковано Іваном Татауровим Середа, 29 серпня 2018 р.

Після молебню за загиблими, учасники акції показово спалили опудало Путіна та спробували передати російським дипломатам ухвалену резолюцію про негайне звільнення політв'язнів. Натомість, до них ніхто з дипломатів так і не вийшов. Сказали надсилати листа винятково поштою.

Відео Роковини трагедії. Рідні загиблих під Іловайськом встановили сотні хрестів під посольством РФ

Під російським посольством зібралися бійці та родичі загиблих із вимогою прибрати руки від України. Нагадавши що в цей день, чотири роки тому саме він влаштував справжню бійню в Іловайську. Після молебні за загиблими, учасники акції показово спалили чучело Путіна та спробували передати російським дипломатам ухвалену резолюцію

Роковини трагедії. Рідні загиблих під Іловайськом встановили сотні хрестів під посольством РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції