Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США заявили про намір передати Україні ще два катери Island

Прибуття суден планується у липні цього року.

Сполучені Штати мають намір передати Україні ще два патрульні катери класу Island.

Про це заявив головнокомандувач Об’єднаними Збройними силами НАТО в Європі генерал Кертіс Скапаротті на слуханнях в Палаті представників Конгресу США, передає Український мілітарний портал.

“Ми працювали і продовжимо працювати на морському напрямку з їхніми Військово-морськими силами. У нас з ними хороші стосунки. І зараз є збільшення в фінансуванні, яке ми запросили у Конгресу для передачі Києву морських засобів, перш за все двох кораблів – патрульних катерів класу Island, щоб почати поповнювати їхні ВМС. Йдеться і про інші засоби “, – заявив він.

За словами Скапаротті. катери зараз проходять технічне обслуговування у США, а українські екіпажі незабаром пройдуть навчання.

Прибуття катерів до України очікується у липні 2019 року.

Фотогалерея У США розпочалася церемонія передачі Україні катерів класу “Island” (5 фото)

Нагадаємо, 27 вересня минулого року на військово-морській базі Берегової охорони США у Балтиморі відбулася еремонія передачі Україні двох катерів класу “Island”. У церемонії брав участь президент України Петро Порошенко. Катери досі перебувають у Балтиморі. Заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент зазначив, що судна є власністю України, але ще не готові перетнути океан. За його словами, це відбудеться упродовж 2019 року.

ВідеоНові українські артилерійські катери вирушили на перші військові навчання

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції