У Тимошенко виявлено нову хворобу

У Тимошенко виявлено нову хворобу

Юлія Тимошенко. Ілюстрація / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Адвокат екс-прем'єра Юлії Тимошенко Юрій Сухов, який бачився з нею перед вихідними, розповів про її моральний та фізичний стан.

Адвокат Юлії Тимошенко Юрій Сухов, який бачився з нею перед вихідними, розповів, що у екс-прем'єра з'явилися болі у спині.

"Говорячи про моральний стан, якщо цікавить, то вона не зламана, у неї, як і раніше, був бойовий настрій", - зазначив Сухов, пише "ЛігаБізнесІнформ".

"Про фізичний стан зрозуміло, у нас вже досить прохолодно, і ночами вже практично заморозки. Будівля СІЗО це будівля стара, там є ще навіть єкатерининський корпус. І природно, що там велика вогкість і прохолодно. Опалення тільки включили, і поки це приміщення прогріється, прогріються стіни, пройде не один день. У зв'язку з цим, вона практично весь минулий тиждень двічі прохворіла простудними захворюваннями. І зараз у неї, скажімо так, болить поперек, хребет", - додав він.

"Тобто, фізично вона хворіє, і ми не можемо домогтися того, щоб до неї допустили її лікаря, щоб він її обстежив, поставив якийсь нормальний діагноз, і призначив якесь нормальне лікування", - зазначив адвокат.

Він також додав, що Тимошенко "знаходиться в камері, в якій знаходиться крім неї ще дві людини".

Як відомо, 11 жовтня суд засудив Юлію Тимошенко до 7 років тюремного ув'язнення за перевищення службових повноважень при підписанні газових домовленостей з Росією на початку 2009 року.

СБУ 12 жовтня порушила проти Тимошенко нову кримінальну справу.

Читайте також:

У Януковича запевняють, що вони за демократію

Західні сусіди через Тимошенко висунули Януковичу євроінтеграційний ультиматум

Тягнибок: декриміналізувати "статтю Тимошенко" небезпечно

Захист Тимошенко добиватиметься відсутності "складу злочину"

Газові переговори закінчаться через 10-15 днів

Повʼязані теми:

Наступна публікація