Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Потерпілі виконували небезпечні роботи та жили у жахливих умовах.

У п’ятницю, 22 травня, у Волинській області правоохоронці припинили діяльність осіб, які відправляли людей в трудове рабство до Польщі. Зловмисники вербували людей, які перебувають у скрутному матеріальному становищі та мають уразливий стан.

Потерпілі виконували небезпечні роботи та жили у жахливих умовах. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України.

Так, двоє жителів Любешівського району упродовж 2019 та 2020 років вербували та відправляли мешканців Волинської області з метою подальшої трудової експлуатації до Республіки Польща. Людям обіцяли працевлаштування за кордоном, гідні умови проживання та хорошу оплату праці.

"Після надання згоди фігуранти доставляли потерпілих до місця роботи у Польщі, де реалії були зовсім іншими. За кордоном люди протягом тривалого були змушені працювати без оплати на небезпечних для життя та здоров’я роботах та жити у жахливих умовах", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, потерпілі виконували небезпечні роботи на електростанції без спеціального одягу, засобів захисту, альпіністського спорядження та відповідних допусків. Волиняни змушені були працювати нелегально, а роботодавці переховували їх від польських правоохоронців.

Винагороду за кожного доставленого працівника, а також гроші за їхню трудову експлуатацію від іноземного роботодавця отримували зловмисники, зазначили в поліції.

Нині правоохоронці проводять першочергові слідчі дії. Вирішується питання про оголошення підозр за скоєні злочини. Триває слідство.

Нагадаємо, що у Новотроїцькому районі Херсонської області викрили банду, члени якої тримали людей у трудовому рабстві. Троє чоловіків віком від 32 до 51 років упродовж тривалого часу задля власного збагачення незаконно утримували близько 20 людей. Зловмисники здавали людей в оренду, примушуючи безоплатно працювати на складах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції