У Єгипті українець потрапив у реанімацію після серйозної аварії

Дата публікації
У Єгипті українець потрапив у реанімацію після серйозної аварії

У МЗС підтвердили, що в аварію потрапив українець / atv.odessa.ua

Українець-"моджахед" лежить у лікарні в Шарм-ель-Шейху.

Нібито заарештований у Єгипті українець, який потрапив в серйозну аварію, знаходиться у важкому стані в місцевій лікарні.

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України в середу, 24 липня.

"Ми підтверджуємо, що дійсно громадянин України потрапив в автокатастрофу в Шарм-ель-Шейху, зараз він знаходиться в реанімації місцевої лікарні у важкому стані", - повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

На даний момент, за словами представника МЗС, розглядається питання про транспортування потерпілого до лікарні Каїра.

При цьому Перебийніс підкреслив, що посольство України в Єгипті не отримувало від єгипетської сторони ніякої офіційної інформації про порушення українцем місцевого законодавства.

Як повідомлялося раніше в ЗМІ, сили безпеки Єгипту затримали в курортному місті Шарм-ель-Шейх громадянина України, у якого при обшуку було виявлено "посвідчення моджахеда Сирії", а також єгипетська та іноземна військова форма, знаки з написом "поліція" і чорні прапори з релігійними написами.

Згідно з інформацією, затриманий23-річний українець на ім'я Рашид проживав зі своєю дружиною в одному з курортних житлових комплексів Шарм-ель-Шейха. Він в'їхав в Єгипет з туристичною візою 30 травня і повинен був залишити країну 9 липня.

Затриманий українець був випадково. Після ДТП за участю його автомобіля поліцейські перевірили його документи, виявивши при цьому виданий в Сирії документ на ім'я громадянина України з його фотографією, на якому поверх перекресленого офіційного тексту стояв напис "Моджахед, спеціальність - журналіст".

Дружина українця, за інформацією ЗМІ, нібито визнала, що її чоловік воює на боці повстанців у Сирії. Прокуратура Єгипту почала розслідування.

Наступна публікація