Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У засудженого у справі Хізб ут-Тахрір прогресує хронічне захворювання - адвокат

У Меметова прогресує артроз.

У кримського татарина, який фігурує у бахчисарайській справі "справі Хізб ут-Тахрір" Ремзі Меметова, прогресує хронічний артроз. 

Про це пише видання "Крим.Реалії" з посиланням на адвоката засудженого Рустема Кямілі. 

Меметов перебуває у колонії №11 Ставропольського краю Росії. Про погіршення стану здоров'я Кямілі дізнався, коли відвідав татарина у колонії. 

"У нього є хронічне захворювання - артроз. Він сильно кульгає, спирається на палицю при ходьбі. Як він мені пояснив, йому з дому вислали вітаміни, які необхідні, щоб ця хвороба не прогресувала. Крім вітамінів, необхідно збалансоване харчування, яке в умовах колонії отримати неможливо", - розповів адвокат. Він планує звернутися до керівництва колонії, щоб вирішити проблему. 

У грудні 2018 року рішенням Північно-Кавказького окружного військового суду двоє з "бахчисарайської четвірки" були засуджені до 9 та 17 років ув'язнення у виправній колонії. У липні 2019 року Верховний суд РФ зменшив термін ув’язнення Енверу Мамутову до 16 років і 9 місяців, а Ремзі Меметову – до 8 років і 9 місяців. 29 серпня їх етапували до колонії суворого режиму. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції