У ЗСУ обіцяють провести зміни для боротьби з інформзагрозами

Зазначається, що у ЗСУ є проблеми із протистоянням таким загрозам

У Збройних силах України планують провести структурні зміни для підвищення здатності протистояти інформаційним загрозам. Про це повідомили  у прес-службі Міноборони.

Так, за словами начальника Генштабу, головнокомандувача ЗСУ Віктора Муженка, ЗСУ мають "досить обмежені можливості у сфері інформаційного протистояння".

"Ми провели воєнно-стратегічну гру, в ході якої розглядали загрози, які виникають проти України, різні варіанти їх нейтралізації та реагування на них. Одним із питань цієї гри була інформаційна боротьба, інформаційне протиборство", - сказав він.

Окрім того, він зазначив, що проблеми, які наразі існують у Збройних Силах не замовчуються, однак "не всю інформацію, яка вам стає відомою, можна оприлюднювати".

Зокрема, це стосується  "укомплектованості підрозділів особовим складом і бойовою технікою, їх морально-психологічного стану тощо".

Нагадаємо, командира військової частини на Київщині, у якій до смерті забили солдата Ігоря Тимощука, а також командира підрозділу усунули від виконання службових обов'язків до завершення розслідування. За словами Муженка, він особисто контролюватиме, щоб обставини та причини смерті 32-річного солдата, який проходив службу у військовій частині в селищі Семиполки на Київщині, розслідували об'єктивно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: