Угорщина видає свої паспорти українцям через дірки у законах

Дата публікації
Перегляди
3522
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Угорщина видає свої паспорти українцям через дірки у законах

Українці отримують паспорти Угорщини через недосконале законодавство

Посол Угорщини в Україні зазначив, що серед українців немає масових випадків отримання паспортів.

Угорщина видає свої паспорти громадянам України, незважаючи на заборону про подвійне громадянство, користуючись недосконалістю українського законодавства.

Про це заявив посол Угорської Республіки в Україні Міхаль Баэр.

Дипломат зазначив, що у 2010 році в Угорщині були прийняті поправки до закону про громадянство, згідно з якими угорці усього світу мають право подати заявку на отримання угорського громадянства за спрощеними умовами.

"Від громадян України ми теж одержуємо такі заяви. Статистики немає, оскільки це захист персональних даних, і уряд не має права їх оприлюднювати. Але серед українців це процес не має масового характеру", - запевнив Баэр.

Посол вважає, що еміграція з України – це в першу чергу внутрішня проблема самої держави.

"Не тільки угорці Закарпаття виїжджають з України, а й представники інших регіонів. Отже, це проблема не тільки українсько-угорських відносин. Причини різні – пошук роботи, навчання. Завжди була незначна міграція закарпатців після 1990 року. Багато хто після навчання залишається в Угорщині працювати. Але наша політика завжди була спрямована на те, щоб етнічні угорці не залишали свій край, а зберігали там ідентичність, мову і культуру", - підсумував посол.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3522
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація