Україна може отримати нову партію Javelin - Волкер

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

США також розглядають можливість поставок засобів для протиповітряної та берегової оборони.

Спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер заявив, що США можуть продати Україні нову партію протитанкових ракетних комплексів Javelin.

Про це він заявив у понеділок, 18 березня, під час телефонної прес-конференції у Брюсселі.

”Україна висловила зацікавленість в отриманні більшої кількості цих (систем). Це можливо", - сказав Волкер.

За його словами, Сполучені Штати також повинні вивчити можливіть надання засобів для протиповітряної та берегової оборони, а також протиснайперські системи, які вже надавалися Україні.

Спецпредставник США додав, що йдеться про будь-які обґрунтовані та необхідні засоби для України, аби вона мала сучасні можливості для самозахисту та унеможливлення подальшої агресії.

Cмотрите брифинг для представителей СМИ Спецпредставителя США на переговорах по Украине Курта Волкера. Обращаем ваше внимание, что Курт Волкер отвечает на вопросы только заранее зарегистрированных журналистов.

Опубликовано США по-pусски - U.S. Department of State Понедельник, 18 марта 2019 г.

Нагадаємо, 30 квітня 2018 року Державний департамент США підтвердив доставку протиракетних комплексів "Джавелін" (Javelin) в Україну. Пізніше президент Петро Порошенко, зі свого боку, подякував президенту США за це рішення, а також привітав "жвавий інтерес" до зміцнення обороноздатності України як всередині держави, так і за кордоном. Javelin мають бути розгорнуті на лінії зіткнення на Донбасі для стримання, а не зберігатися на складах за сотні кілометрів від фронту. 

ВідеоАмериканські "Джавеліни" протестували на українських полігонах

Сьогодні вперше пройшли випробування американських протитанкових ракетних комплексів. Яке воно на ділі, летальне озброєння, яке США передало Україні ще наприкінці квітня,  реакції військових ще немає. Відео виклали у соцмережі поки тільки вище керівництво держави.

Американські "Джавеліни" протестували на українських полігонах

Залиште свій коментар

Вибір редакції