Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волкер не побачив опозиції у ЄС щодо надання Україні Javelin

Волкер не побачив опозиції у ЄС щодо надання Україні Javelin

Він нагадав, що Україна є державою, яка має конфлікт на своїй власній території.

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер переконаний, що між США і ЄС немає опозиції щодо надання Україні американської летальної зброї, зокрема, протитанкових ракетних комплексів Javelin.

Про це пише "Крим.Реалії".

"Я провів багато консультацій по всій Європі - зокрема з Францією і Німеччиною як лідерами у  "нормандському процесі", з п’ять постійними членами Радбезу ООН, включно з Британією, з непостійними членами Ради безпеки, з ЄС, з НАТО... І я не побачив якоїсь значної опозиції щодо допомоги Україні для підвищення її здатності до самозахисту", - зауважив Волкер.

Фотогалерея "Точно в ціль": у Турчинова показали фото випробування "Джавелінів" і "Стугни" (13 фото)

"Ви повинні пам'ятати, що Україна є державою, яка має конфлікт на своїй власній території. Уявіть собі на хвилинку, що на території вашої країни ваші солдати захищають свою територію в межах вашої країни, і солдатів вашої армії вбивають по кілька чоловік щотижня. І це на вашій території, коли вони захищають свою територію від іноземного агресора.

З такою ситуацією не мирилася б жодна країна. Тому логічно для України захищати себе, а іншим - допомогти їй", - резюмував спецпредставник. 

Відео Американські "Джавеліни" протестували на українських полігонах

Сьогодні вперше пройшли випробування американських протитанкових ракетних комплексів. Яке воно на ділі, летальне озброєння, яке США передало Україні ще наприкінці квітня,  реакції військових ще немає. Відео виклали у соцмережі поки тільки вище керівництво держави.

Американські "Джавеліни" протестували на українських полігонах

Нагадаємо, американські протитанкові ракети Javelin, які вже прибули до України, мають бути розгорнуті на лінії зіткнення на Донбасі для стримання, а не зберігатися на складах за сотні кілометрів від фронту. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції