Україна відправила до Литви першу партію гуманітарної допомоги

Україна відправила до Литви першу партію гуманітарної допомоги

Україна доправить до Литви вантаж ще двічі.

Колючий дріт у вигляді гуманітарної допомоги - українська держслужба з надзвичайних ситуацій відправила до Литви першу партію гуманітарки.

Про це повідомляють у ДСНС України

38 тонн колючого дроту, яким облаштують литовсько-білоруський кордон.

"Це перший етап допомоги з трьох, яку Україна направляє відповідно до Указу Президента Володимира Зеленського та розпорядження Кабінету Міністрів. Вантаж супроводжує група співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які мають передати його представникам Служби охорони державного кордону при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки", - зазначають в ДСНС.

Майже рік відколи країни Балтії вперше заговорили про гуманітарну кризу, яку може спровокувати неконтрольований потік біженців, що їм відкрив свої кордони білоруський самопроголошений диктатор.

Україна направила Литовській Республіці гуманітарну допомогу для безпекових потреб Більше 38 тонн гуманітарного...

Опубліковано ДСНС України Четвер, 12 серпня 2021 р.

Від початку року затримали рекордну кількість біженців, понад три тисячі. Останній місяць - ситуація геть загострилась. Литовським вартовим кордонів, навіть дозволили застосовувати силу та відправляти мігрантів назад. Але і до Білорусі їх не пускають.

У прикордонних районах Литви нині діє режим надзвичайної ситуації. Відучора, такі самі правила запровадили і у сусідній Латвії, щонайменше, до 10 листопада. Тож, Київ, на прохання Вільнюса, допомагає подолати гуманітарну кризу колючим дротом.

Новини світу: протести в наметовому містечку - Україна доправить до Литви гуманітарний вантаж

Новини світу: протести в наметовому містечку - Україна доправить до Литви гуманітарний вантаж

Повʼязані теми:

Наступна публікація