Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна відреагувала на приїзд грецьких підприємців до окупованого Севастополя

Вони приїхали до анексованого півострова розвивати туризм.

У Міністерстві закордонних справ України засудили приїзд 30 березня групи грецьких підприємців на чолі з членом Ради з розвитку туризму муніципалітету Корінф Георгіосом Іосіфідісом на територію окупованої Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

 

Дипломати наголосили, що цей приїзд не був погоджений з українською стороною та відбувся з порушенням законодавства України, йдеться в заяві зовнішньополітичного відомства.

"Розглядаємо таку поїздку грецьких громадян як вияв неповаги до державного суверенітету України, свідоме нехтування законодавства України і політики Грецької Республіки та Європейського Союзу з невизнання незаконної окупації та анексії Автономної Республіки Крим та м.Севастополь", - зазначили в МЗС і закликали усіх іноземних громадян чітко дотримуватися законодавства України та Порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. 

"В Україні очікують також на належну реакцію офіційних кіл Грецької Республіки на факт порушення її громадянами законодавства України та політики невизнання спроби анексії Криму, яка реалізовується ЄС та Грецією", - додали дипломати.

Нагадаємо, раніше в березні мер Ніцци Крістіан Естрозі відвідав  окупований Крим. На анексованому РФ півострові французький чиновник підписав з так званим керівництвом Ялти "лист про наміри" і відновлення дружніх стосунків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції