Українці назбирали кошти для порятунку обгорілого півторарічного Влада

Малюка вже доставили закордон

Півторарічний хлопчик, який ледь не згорів живцем на Рівненщині, прибув на лікування та реабілітацію до США, йдеться в ТСН.12.00.

Маленького пацієнта Влада Кур'ята згодилася безкоштовно прийняти бостонська клініка, яка спеціалізується на лікуванні опіків у дітей. Переліт до Америки дитина перенесла добре, стан хоч і важкий, проте стабільний. Зараз в бостонській клініці проводять обстеження дитини.

"Технічне оснащення їхні, тобто можливо більшими площами закривати рани, ну і реабілітація сама, вони одразу після закриття рани, там є цілий центр, в якому працюють і пластичні хірурги, педіатри, і що важливо, психологи, які зможуть дитину повернути в нормальний соціум", - каже завідувач Рівненського опікового центру Олег Кирик.

ВідеоПівторарічний Влад з 40% опіків шкіри прибув до США на лікування

Батькам довелося оплатити лиш переліт. Понад 70 тисяч доларів зібрати родині допомогли небайдужі. До США з Рівного малюка доправив спеціальний медичний літак.

"Я хотів би звернутися до кожної людини, яка нам допомогла. Без їхньої допомоги ми б не могли це зробити, щоб наша дитина вилетіла в Бостон на лікування. Я дуже щиро, всією сім'єю, дякую кожному, хто нам допоміг", - дякує батько малюка.

Про трагедію, яка сталася із Владом, ТСН розповідала у квітні. Хлопчик вдома ледь не згорів живцем, зайнявся котел в будинку. Малюк отримав 40% опіків шкіри. Життя дитині врятували рівненські лікарі, вже провели понад 20 операцій. Тепер усі сподівання на бостонську клініку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: