Українці назбирали кошти для порятунку обгорілого півторарічного Влада

Малюка вже доставили закордон

Півторарічний хлопчик, який ледь не згорів живцем на Рівненщині, прибув на лікування та реабілітацію до США, йдеться в ТСН.12.00.

Маленького пацієнта Влада Кур'ята згодилася безкоштовно прийняти бостонська клініка, яка спеціалізується на лікуванні опіків у дітей. Переліт до Америки дитина перенесла добре, стан хоч і важкий, проте стабільний. Зараз в бостонській клініці проводять обстеження дитини.

"Технічне оснащення їхні, тобто можливо більшими площами закривати рани, ну і реабілітація сама, вони одразу після закриття рани, там є цілий центр, в якому працюють і пластичні хірурги, педіатри, і що важливо, психологи, які зможуть дитину повернути в нормальний соціум", - каже завідувач Рівненського опікового центру Олег Кирик.

ВідеоПівторарічний Влад з 40% опіків шкіри прибув до США на лікування

Батькам довелося оплатити лиш переліт. Понад 70 тисяч доларів зібрати родині допомогли небайдужі. До США з Рівного малюка доправив спеціальний медичний літак.

"Я хотів би звернутися до кожної людини, яка нам допомогла. Без їхньої допомоги ми б не могли це зробити, щоб наша дитина вилетіла в Бостон на лікування. Я дуже щиро, всією сім'єю, дякую кожному, хто нам допоміг", - дякує батько малюка.

Про трагедію, яка сталася із Владом, ТСН розповідала у квітні. Хлопчик вдома ледь не згорів живцем, зайнявся котел в будинку. Малюк отримав 40% опіків шкіри. Життя дитині врятували рівненські лікарі, вже провели понад 20 операцій. Тепер усі сподівання на бостонську клініку.

Залиште свій коментар