Українка посіла перше місце на Європейській математичній олімпіаді серед дівчат
Команда з України також стала найкращою.
Абсолютна перемога. 11-класниця з Харкова Ольга Шевченко отримала найвищу кількість балів на Європейській математичній олімпіаді серед дівчат у Цюриху, йдеться в ТСН.16.45.
Школярка набрала максимум із 42 можливих балів. Такий самий результат був і в американки. Однак, оскільки дівчинка зі США була гостею на змаганні, у Європі Ольга Шевченко стала найкращою.
Також українська збірна посіла перше місце серед європейських команд.
Ольга вже має багато нагород за участь у різних олімпіадах. А от після змагань у Цюриху їй одразу запропонували вступ до престижних університетів світу. Утім, юна харків'янка вирішила вчитися в Україні.
"Я була задоволена не лише тим, що отримала це золото і цю перемогу, а також за те,що Україна отримала перше місце серед європейських команд. Тут був важлививй вклад кожного члена команди, бо був би у нас на один бал менше, ми б не зайняли перше місце", - каже переможниця Європейської математичної олімпіади для дівчат Ольга Шевченко.