Українки в Італії стали героїнями після руйнівних землетрусів

Заробітчанки витягали стареньких італійців просто із пазурів смерті.

Українки-заробітчанки проявили себе в Італії під час землетрусів справжніми героїнями.

Як повідомляє ТСН, українки, яких в Італії, за неофіційними даними, понад півмільйона, стали першими, хто прийшов на допомогу італійським стареньким та врятував їм життя.

Так, у містечку Казумару, де навряд чи можна знайти вулицю, на якій би не було українців, хатня робітниця Любов Насірова після землетрусу стала місцевою знаменитістю. Коли земля почала дрижати, Люба спочатку витягла на вулицю мешканців будинку, де працює, а далі - побігла рятувати сусідів.

На той момент дві старенькі жінки вже й не сподівались на допомогу. "Дочка і мама, і вони лежали отако в ліжку і чекали смерті", - розповіла Любов.

Одна з українок провела ТСН до себе в будинок, щоб показати, як все було. Валентина пригадує, що коли почався землетрус, вона думала, що настав кінець світу. Вона ледве вибралася із будинку, і практично на собі винесла немічну жінку, за якою доглядає.

Читайте: Італійці пережили сто підземних поштовхів за добу

Місцева жителька Маріна Говоні, матір якої врятувала Любов Насірова, завжди була задоволена роботою українських хатніх робітниць. Але після того, що сталося у Казумару - до українок тут перестали ставитися, виключно, як до прислуги.

"Всі вони самовіддано піклувалися про стареньких людей. Вони дуже сильно нам допомогли в цій ситуації, протягом цього землетрусу, який, здавалося, ніколи не скінчиться", - наголосила Маріна Говоні.

Тепер тут усі тримаються разом. Українки та італійки - які разом пережили лихо, тепер разом ночують в автомобілях, наметах чи гаражах, адже до будинків заходити ще страшно. Також разом дивляться новини і обговорюють страшні події.

ВідеоПід час землетрусу в Італії, серед українців потерпілих не було

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: