Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська артилерія відповідає вимогам НАТО - Порошенко

ЗСУ отримують сучасні зразки озброєння.

Президент Петро Порошенко заявив, що українська артилерія уже відповідає вимогам НАТО, зокрема, щодо точності вогню.

Про це повідомляє прес-служба президента.

За словами Порошенка, наразі вирішуються проблеми ведення артилерійської розвідки за допомогою активного використання безпілотних літальних апаратів.

"В 2014 році ми могли про це лише мріяти, а сьогодні поставлено завдання, щоб кожна артилерійська батарея була оснащена системою БПЛА і програмно-апаратним зв’язком для того, щоб час від знайдення цілі до визначення і передачі її координат вимірювався секундами", - пригадує глава держави.

"Такий підхід забезпечує нам відхід від застарілих радянських принципів "щільності" та "інтенсивності" вогню артилерії, які продовжує активно застосовувати зараз російський агресор. Натомість вважаю, що вже зараз ми повинні перейти до принципу, який домінує серед наших країн-партнерів, членів Північноатлантичного альянсу – НАТО. Це ключова характеристика – точність", - наголосив Порошенко.

За його словами, сьогодні українська артилерія повністю відповідає цим вимогам і Україна "впевнено просувається цим шляхом".

Загалом лише за поточний рік ЗСУ отримали понад 600 одиниць зразків ракетно-артилерійського озброєння, близько 250 одиниць приладів нічного бачення та інших сучасних зразків озброєння.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко заявив, що Україна отримає від США більш потужні комплекси радіоелектронної та контрабатарейної боротьби. Порошенко нагадав про надання США засобів контрбатарейної боротьби, які модернізуються в Україні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції