Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська порноактриса Wiska боїться повертатися додому через "наїзди" комуністів

Анастасія Гришай просила уряд Чехії надати їй громадянство.

Українська порноактриса Анастасія Гришай, відома під сценічним псевдонімом Wiska, має намір через суд добиватися притулку в Євросоюзі.

Гришай стверджує, що на батьківщині її переслідують за участь у порнографічних фільмах. Актриса з 2010 року проживає в Чехії. Вона перебралася туди після того, як в Україні відносно неї та її чоловіка Олександра Кондратенка порушили кримінальну справу - їх звинуватили у виготовленні і поширенні порнографії.

Розслідування відносно Гришай ініціювала група депутатів на чолі з комуністом Леонідом Грачем.

Зокрема, парламентарії були стурбовані тим, що Олександр і Анастасія "своїми діями переконували молодь, що заняття нетрадиційним сексом і проституцією - це нормальне явище, і, більш того, прибуткова справа".

Нібито після проведеної перевірки міліціонери знайшли в будинку Гришай порнографічні матеріали. Про подальший хід розслідування інформації немає.

Після переїзду в Чехію Гришай звернулася до місцевої влади з проханням про притулок, проте днями стало відомо, що їй відмовили. "Мені дали 15 днів на те, щоб залишити країну. Їх не цікавить те, що я не можу повернутися в Україну", - зазначила вона.

Раніше Гришай неодноразово заявляла, що змушена була зніматися в порнофільмах, оскільки залишилася одна з дитиною і їй потрібні були гроші (вона почала зніматися в 2000-х роках, після того як її чоловік потрапив у в'язницю).

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції