Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українське посольство евакуюється з Сирії до сусіднього Лівану

Доки дипмісія працює в Дамаску, вона прагне встановити зв'язок із українцями.

11% населення Сирії загинули за п'ять років громадянської війни в країні. За інформацією місцевого центру політичних досліджень, кількість жертв сягнула 470 тисяч людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні правозахисники назвали кількість загиблих від часу наступу армії Асада на Алеппо. Він відбувався за активної підтримки російських бомбардувальників та забрав 500 життів. Щонайменше 100 загиблих – це мирні громадяни.

У місті, де точиться жорстокий бій між урядовими військами та повстанцями, досі перебувають 11 громадян України. Посольство України в Сирії намагається встановити з ними зв'язок, щоби врятувати, і вже домовилося з Червоним Хрестом про допомогу.

Сама амбасада з березня буде евакуйована до сусіднього Лівану.

"Наше посольство в Сирії дуже активно працює над тим, щоби зв'язатися з усіма українцями. Але я б хотіла наголосити, що неодноразрово українською стороною, МЗС України, робилися рекомендації не відвідувати Сірію, а тим громадянам України, які перебувають в Сирії, в зв'язку з ситуацією залишити країну", - заявила речник МЗС Мар'яна Беца.

Відео 11% населення Сирії загинули за 5 років громадянської війни в країні

Залиште свій коментар

Вибір редакції