Українське посольство евакуюється з Сирії до сусіднього Лівану

Доки дипмісія працює в Дамаску, вона прагне встановити зв'язок із українцями.

11% населення Сирії загинули за п'ять років громадянської війни в країні. За інформацією місцевого центру політичних досліджень, кількість жертв сягнула 470 тисяч людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні правозахисники назвали кількість загиблих від часу наступу армії Асада на Алеппо. Він відбувався за активної підтримки російських бомбардувальників та забрав 500 життів. Щонайменше 100 загиблих – це мирні громадяни.

У місті, де точиться жорстокий бій між урядовими військами та повстанцями, досі перебувають 11 громадян України. Посольство України в Сирії намагається встановити з ними зв'язок, щоби врятувати, і вже домовилося з Червоним Хрестом про допомогу.

Сама амбасада з березня буде евакуйована до сусіднього Лівану.

"Наше посольство в Сирії дуже активно працює над тим, щоби зв'язатися з усіма українцями. Але я б хотіла наголосити, що неодноразрово українською стороною, МЗС України, робилися рекомендації не відвідувати Сірію, а тим громадянам України, які перебувають в Сирії, в зв'язку з ситуацією залишити країну", - заявила речник МЗС Мар'яна Беца.

11% населення Сирії загинули за 5 років громадянської війни в країні

За інформацією місцевого центру політичних досліджень, кількість жертв сягнула 470 тисяч людей. Напередодні правозахисники назвали кількість загиблих від часу наступу армії Асада на Алеппо за активної підтримки російських бомбардувальників, це 500 людей, з яких 100 мирні громадяни. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: