Українські далекобійники залишаються у "блокаді" на території Росії

Про домовленості міністерства інфраструктури та російського мінтрансу водіям не повідомлено.

ТСН зв'язалась з українськими водіями, яких заблокували на території Російської Федерації. Кількадесят вантажівок стоїть у Білогородській області за 80 км від українського кордону.

Як розповіли водії, вони стоять на місці вже третю добу. Причому, їхнім фурам було наказано розміститись на платній стоянці – далекобійники самі сплачують вартість стоянки. Кошти в них закінчуються.

Водночас, їм не повідомлено про домовленість міністерства інфраструктури України з профільним російським міністерством, згідно якої українських водіїв мають пустити додому. Станом на 18:30 вони не мають змоги поїхати ані за пунктом призначення, ані повернутись додому.

"Відібрали документи – техпаспорти, облікові талони. Не дозволяють ні туди і ні сюди, без пояснень. Кажуть: "звертайтесь до мінтрансу РФ"", - розповіли водії.

Нагадаємо, за останній тиждень у результаті ситуації, що склалася, більше 350 вантажівок українського походження були зупинені на території РФ, та більше 300 автомобілів знаходяться в країнах Азії очікуючи на повернення до України транзитом через Росію. Аналогічно на території України активістами було зупинено близько 60 фур, та більше 500 авто накопичились на західному державному кордоні з ЄС, очікуючи повернення до Росії транзитом територією України.

Нагадаємо, Росія 14 лютого цього року в односторонньому порядку зупинила пересування своєю територією всіх авто походженням з України. У відповідь за результатами урядової наради 15 лютого було призупинено дію українських транзитних дозволів до врегулювання ситуації.

ВідеоУ Росії третю добу заблоковані українські далекобійники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: