Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські першачки отримали підручники з технологією мультиків

Відсканувати код і ввімкнути мультик прямісінько за партою – тепер це реальність.

Шкільна література першокласників доповнилася підручниками "Я досліджую світ". За допомогою QR-коду на їхніх сторінках дітлахи можуть самостійно або з учителем переглянути серію мультфільму по темі уроку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Книгу створило видавництво "Ранок" спільно з телеканалом ПЛЮСПЛЮС. "Економить час. Якби я сиділа і шукала це все в інтернеті – продивитися, профільтрувати", - радіє новації вчителька Христина Драбик.

Мультики є першими, які Міністерство освіти рекомендувало додати в шкільну програму. Автори мультфільму зізнаються, що ідея випустити книгу з посиланням на аніме виникла випадково. "Ми робили свою роботу, міністерство свою роботу, і склали навчальний план. Коли почали друкувати книгу, їм потрібна була фішечка. Мультфільми – це ідеально. Ці дві історії зустрілися", - розповіла генеральний продюсер каналу ПЛЮСПЛЮС Іванна Найда.

Кореспондент ТСН Олена Гущик

Відео Шкільна література першокласників доповнилася підручниками "Я досліджую світ"

За допомогою QR-коду на їхніх сторінках дітлахи можуть як самостійно, так і з вчителем переглянути серію мультфільму по темі уроку. Книгу створило видавництво "Ранок" спільно з телеканалом "Плюс плюс". Та чи схвалили діти таку новацію - у сюжеті.

Шкільна література першокласників доповнилася підручниками "Я досліджую світ"

Залиште свій коментар

Вибір редакції