Українські полярники влаштували віртуальну екскурсію станцією "Академік Вернадський"" (відео)

Українські полярники влаштували віртуальну екскурсію станцією "Академік Вернадський"" (відео)

Фото: facebook.com/AntarcticCenter

Дослідники відзначили, що їм вдалося побачити морського слона.

Українські полярники, які недавно вирушили на антарктичну станцію "Академік Вернадський", показали віртуальну екскурсію з місця.

Так, озонометрист 26-ї української арктичної експедиції Ганна Соїна на відео, опублікованому на сторінці Національного антарктичного наукового центру в Facebook,  розповіла глядачам, що на материку зараз осінь. Щодня схід сонця припадає на 8:40 - 8:50.

Також на відео можна подивитися на житло полярників: там є комори для зберігання лиж, на яких пересуваються з метою вивчення островів, і снігоступи - важке для ходьби, але незамінне для тренування ніг взуття.

Нагадаємо, що 26-та річна Українська антарктична експедиція (УАЕ), яка складається з 12 учасників, які проведуть на крижаному континенті близько 13 місяців, 24 березня, з аеропорту "Бориспіль" вирушила на українську антарктичну станцію "Академік Вернадський".

Нагадаємо, що на початку лютого українська антарктична станція "Вернадський"  відсвяткувала ювілей - 25 років від дня заснування. Чверть століття, як над Антарктидою майорить український прапор. Чому Велика Британія передала свою станцію "Фарадей" саме українцям, які дослідження проводять наші науковці та які традиції вони перейняли від попередників – у нашому матеріалі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація