Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські школи масово йдуть на карантин: навчання призупинили ще у трьох містах

Навчання призупинили у Полтаві, Рубіжному і частково у Миколаєві.

Через підвищення захворюваності на грип та ГРВІ в Україні продовжують закривати школи на карантин

Від середи, 5 лютого призупинили навчання у закладах загальної середньої та позашкільної освіти Полтави, повідомила пресслужба міськради. Карантин оголошено включно до 10 лютого. За необхідності, його продовжать. 

Слід зауважити, що протягом тижня у Полтаві було зареєстровано 2285 випадків сезонних захворювань, серед яких 1142 - це діти. Порівняно з тижнем раніше захворюваність зросла на понад 50% і перевищила епідемічний поріг.

У Рубіжному на Луганщині також школярі пішли на карантин. У загальноосвітніх навчальних закладах навчання призупинили від 6 до 14 лютого. У місті також перевищений епідеміологічний поріг захворюваності на вірусні інфекції. 

У Миколаєві на карантин закрили 66 навчальних закладів, у яких у деяких класів уроки не відвідували понад 20% учнів. В області на карантин закрили 75 шкіл. Вимушені "канікули" спричинені підвищенням рівня захворюваності школярів на грип та ГРВІ.

Як повідомлялося, в Україні почали масово закривати школи на карантин через підвищення захворюваності на грип і ГРВІ. У столиці на карантині кожна четверта школа. Також закриті школи в Одесі, на Донеччині, Сумщині, Полтавщині, Вінниччині, Рівненщині, Волині, Бердянську, у Житомирі, Ужгороді, Хмельницькому, Чернівцях, Дніпрі, Рівному, Запоріжжі, Херсоні. 

Плейлист 17 відео Грип і ГРВІ

У низці регіонів України закриті заклади освіти через розповсюдження грипу та гострих респіраторних захворювань. Наразі відомо про 13 смертельних випадків.

Грип і ГРВІ

Залиште свій коментар

Вибір редакції