Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські виші прийматимуть студентів з Криму без паспорта і на "бюджет"

Для переведення з кримського вишу необов'язково мати повний набір документів.

Міністерство освіти і науки України дозволило вишам приймати на навчання студентів із Криму без повного пакету документів.

Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

"Для переведення студентів із Криму потрібно мати особисту справу із вузів Криму, а якщо її неможливо отримати, то принаймні заліковку", - пояснила заступник міністра на прес-конференції у четвер, 27 березня, в Києві.

При цьому вона зазначила, що є випадки, коли студенти приїжджають зовсім без документів, тільки з паспортом або студентським квитком.

"У такому разі університети мають право скористатися Єдиною державною електронною базою з питань освіти, перевірити, чи справді студент вчиться у кримському університеті", - сказала Совсун.

За її словами, студенти кримських вузів, які навчалися за держзамовленням, зможуть продовжити навчання на "бюджеті" та в інших вузах України.

"Є домовленість з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України щодо переведення місць державного замовлення на студентів, які перевелися з кримських вузів на відповідні місця в інші вузи України", - зазначила заступник глави Міносвіти.

Як повідомлялося раніше, МОН попросило українські виші не переводити своїх студентів на "бюджет" заради кримчан.

Залиште свій коментар

Вибір редакції