Українським виробникам заборонили використання назв "коньяк" та "шампанське"

Українським виробникам заборонили використання назв "коньяк" та "шампанське"

Фото: pixabay.com

Алкогольні напої відповідно мають називатися "бренді" та "ігристим вином".

Відтепер українські виробники не матимуть права називати алкогольні напої "коньяком", "шампанським", "арманьяком", "граппа", "хересом". Усе – через закінчення терміну перехідного періоду після підписання Угоди про Зону вільної торгівлі з Євросоюзом.

Відповідно Торгово-промислова палата України припиняє видавати сертифікати на напої під такими назвами, пише "Українська правда".

Відповідно до додатку 3 регламенту Європейського парламенту та Ради, країнами походження, які можуть використовувати назву "коньяк", "арманьяк", "граппа", "бренді де херес", визначені відповідно Франція, Італія та Іспанія.

"Враховуючи, що в Україні закінчився перехідний період після підписання Угоди про ЗВТ, ТПП України припиняє видавати сертифікати на напої під назвою "коньяк", "арманьяк", "граппа", "бренді де херес", – сказав віцепрезидент Торгово-промислової палати Михайло Непран.

Алкогольні напої відтепер мають називатися "ігристим вином" та "бренді", відповідно до кодів класифікації зовнішньоекономічної діяльності.

Нагадаємо, у жовтні президент Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень", ухвалений раніше Верховною Радою. Цей документ є частиною зобов'язань України у межах Угоди про асоціацію. Він повинен забезпечити захист іноземних географічних зазначень та створити підстави для створення таких зазначень в Україні.

Географічне зазначення - це назва або позначення, котрі ідентифікують товар як такий, що походить з певної території, країни, регіону або місцевості й особлива якість, репутація та інші важливі характеристики, які значною мірою пов'язані із його географічним походженням.

Приклади зареєстрованих географічних зазначень - "пармезан", "фета", "коньяк", "шампанське". Наприклад, напій може називатися "коньяком", якщо він виготовлений у французькій провінції Cognac. Міцні напої інших країн, вироблені за подібною технологією, мають продаватися під назвою "бренді".

Під назвами "коньяк", "шампанське", "пармезан" тощо в Україні продаються товари, які виготовлені за межами традиційного місця походження цих продуктів. Тобто покупця вводять в оману. "Шампанське" правильно називати "ігристим вином".

Гуцульська овеча бриндзя стала першим українським продуктом, що має географічне зазначення

Гуцульська овеча бриндзя стала першим українським продуктом, що має географічне зазначення

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація