Український борщ потрапив в топ-20 найкращих супів світу

Український борщ потрапив в топ-20 найкращих супів світу

Фото: Credits

У списку телеканалу CNN Travel борщ посів 3 місце.

Український борщ потрапив до рейтингу кращих супів світу за версією американського телеканалу CNN Travel.

У цьому списку український борщ посів 3 місце. Його перегнали тільки нігерійський суп банга і в'єтнамський фо.

Новини України: український борщ потрапив до двадцятки найсмачніших супів світу

Новини України: український борщ потрапив до двадцятки найсмачніших супів світу

"Шматочки ніжного буряка плавають в яскраво-червоному бульйоні, який так люблять в Україні і в усій Східній Європі. Борщ, часто приправлений ложкою сметани, це не просто буряковий суп. Гострий смак йому додає молочно-ферментований буряковий сік. Це ще одна регіональна особливість фірмової страви", — описали страву американські журналісти.

У виданні відзначили, що борщ іноді відносять до російської кухні, проте цей факт піддається сумніву. Українські кухарі пропонують внести борщ до списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

У список потрапили нігерійський суп банга, в'єтнамський фо бо, французький буйябес, португальський кальдо верде, магрибський чорба фрік, перуанський чупе де камаронес, іспанський гаспачо, західноафриканський арахісовий суп, американський гамбо, марокканський харіра, грузинський харчо, китайський ланчжоу, мьянманский мохінга, мексиканський менудо, бразильський мокека де камарау, індонезійський сото аям, тайський тому ям, японський рамен і турецький яйла чорбаси.

Нагадаємо, Україна хоче внести борщ до переліку світової спадщини ЮНЕСКО, щоб поставити крапку в спеціально створених дискусіях по етнічного походження страви. Росіяни хотіли привласнити рецепт собі. Рік тому в Twitter-акаунті Russia, пов'язаний з МЗС РФ назвали борщ "однією з улюблених і відомих блюд російської кухні".

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація