Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укроборонпром" показав модернізовану снайперську гвинтівку

Вона виготовлена за сучасною технологією та оснащена телескопічним прикладом.

"Укроборонпром" представив армійську гвинтівку підвищеної точності стрільби. Зброя виготовлена за сучасною технологією та оснащена телескопічним прикладом, її представив генеральний директор держконцерну Роман Романов у студії 5 каналу, повідомляє прес-служба підприємства.

"Гвинтівка призначена для ведення одиночного вогню з прицільною дальністю майже 1200 м. Початкова швидкість пострілу складає 870 м/с, а гранична відстань польоту кулі – 2 км. Орієнтовна вага гвинтівки – лише 4,5 кг. Гучність звуку під час стрільби з глушником знижується до 26 дБ", - йдеться в повідомленні.

снайперська гвинтівка вм 2 мп-уос
Укроборонпром
Гвинтівка призначена для ведення одиночного вогню з прицільною дальністю майже 1200 м

Зазначається, що гвинтівку виготовили фахівці ДП "Укроборонсервіс", що входить до складу концерну.

"В рамках модернізації легендарної гвинтівки Мосіна в конструкцію були внесені вагомі зміни, в результаті яких від старого зразка залишились хіба ствол та затворний механізм. Модернізація здійснена за рахунок принципово нових та сучасних вітчизняних розробок, сама зброя виготовлена із українських складових, комплектується українською оптикою", - розповіли фахівці.

Приклад і дерев'яна ложа були замінені новою ложею, яка виготовлена з алюмінієвого сплаву, а також регульованим прикладом. Обойма була замінена на окремий магазин, з однорядним розташуванням патронів. Для установки глушника або дульного гальма-компенсатора на дуловій частині стовбура передбачена спеціальна різьба.

Також гвинтівку оснастили Планкою Пікатіні – новинкою для української оборонної промисловості. Такий пристрій у складі зброї ставить її в один ряд із світовими аналогами, наголошують фахівці.

Нагадаємо, у вересні 2015 року для комплектування підрозділів Нацгвардії надійшло нове серійне озброєння - великокаліберні снайперські гвинтівки BARRETT

Залиште свій коментар

Вибір редакції