Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" підписала меморандум з Siemens і Pesa

Напрямки співробітництва включають в себе виготовлення і модернізацію рухомого складу.

Глава "Укрзалізниці" Войцех Балчун підписав меморандуми про співпрацю з компаніями Siemens і Pesa Bydgoszcz.

Підписання відбулося в Берліні на міжнародній виставці залізничного транспорту InnoTrans 2016, повідомили в ЦТС.

Меморандум з німецькою компанією Siemens стане основою для подальшого співробітництва, зокрема, для можливого укладання контрактів по проектам на постачання рухомого складу та обладнання для нього, обладнання і систем для залізничної інфраструктури, виконання технічних сервісних робіт, а також створення спільних виробництв.

Також глава "Укрзалізниці" підписав меморандум про співпрацю з Pesa Bydgoszcz - найбільшим у Польщі виробником рухомого складу. Згідно з цим документом, можливі напрямки співпраці включають в себе виготовлення і модернізацію рухомого складу, в тому числі локомотивів, дизельних електричних тягових транспортних засобів та пасажирських вагонів.

Варто відзначити, що зараз "Укрзалізниця" експлуатує 11 рейкових автобусів і 2 двухвагонных дизель-потягу виробництва Pesa Bydgoszcz.

Нагадаємо, раніше голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун заявив, що не припускав, наскільки серйозною проблемою є корупція в компанії.

Глава "Укрзалізниці" зазначив, що компанія в масштабах року втрачає мільярди гривень, які насправді повинні були використовуватися в інтересах фірми, підвищувати якість і стандарти для пасажирських перевезень і здатність у залученні вантажних перевезень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції