Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уперше в Україні: суд заборонив міському цирку використовувати тварин

Уперше в Україні: суд заборонив міському цирку використовувати тварин

Незабаром у виставах одеського цирку зможуть брати участь лише люди.

Окружний адміністративний суд міста заборонив використовувати тварин в одеському цирку.

Це перше подібне рішення в Україні, передає Громадське.

Як зазначається, зоозахисники подали позов проти одеського цирку після того, як під час позапланової перевірки з екоінспекцією зафіксували порушення в утриманні диких тварин.

Мета позову – заморозити господарську діяльність цирку, доки вимоги про заборону використання тварин не будуть виконані.

На засіданні були зоозахисники а також робітники цирку. Останні вважали, що цирк хочуть закрити повністю та хвилювалися за свої робочі місця.

Передається, що під час засідання комерційний директор цирку Юрій Горлочов вимагав припинення розгляду справи до закінчення розгляду іншої, що перебуває в приморському суді. Вона також пов'язана з перевірками. Суддя у клопотанні відмовила.

Зрештою після чотирьох годинного засідання Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов повністю. Зоозахисники та екоінспектори кажуть, що таке рішення стало першим у країні та вбачають у цьому значний прогрес у "поваленні застарілої циркової системи".

Після того, як рішення суду набуде чинності, у виставах одеського цирку зможуть брати участь тільки люди.

Нагадаємо, у У Києві 15 вересня марш за тварин відбувся у 24 містах України і напередодні навіть в Антарктиді - на станції академіка Вернадського. Учасники ходи вимагали заборонити цирки, дельфінарії та хутряні ферми. А ще - не тестувати на тваринах ліки та косметику. Загалом оголосили 11 вимог. Їх разом із зібраними підписами передадуть президенту та ВР.

Відео В Одесі розпочалося слухання позову екологічної інспекції проти державного цирку

Йому закидають знущання над тваринами і вимагають закриття. Фахівці екологічної інспекції заявляють, що тварин тримають у занадто тісних клітках, менших за норму в 8 разів. Під час перевірки виявили, що замкнені звірі не могли рухатися. Це перший подібний судовий процес в Україні.  

В Одесі розпочалося слухання позову екологічної інспекції проти державного цирку

Залиште свій коментар

Вибір редакції