Уряд перейменував найбільший український порт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше він мав назву російською мовою.

Кабінет міністрів України в рамках декомунізації ухвалив рішення перейменувати найбільший український порт "Южний" в Одеській області.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"І, так, віднині офіційна назва найбільшого морського порту України - "Південний"!" - заявив він.

Окрім цього, також було перейменовано порт "Октябрськ" на порт "Ольвія" та "Іллічівський морпорт" на морпорт "Чорноморськ".

На сьогоднішньому Кабміні, окрім підбиття підсумків трьох років роботи Уряду Гройсмана, схвалено ряд важливих документів...

Опубліковано Volodymyr Omelyan Середа, 17 квітня 2019 р.

Порт "Південний" – найбільший і найприбутковіший в країні. За словами міністра, за перший квартал нинішнього року вантажопотік зріс на 12%. У 2015 році порт посів 91 місце у світі за загальним вантажообігом.

Як повідомлялося раніше, в Україні за чотири роки в рамках декомунізації демонтували 2,5 тисячі пам'ятників і пам'ятних знаків, які пропагували тоталітарний режим. Від моменту ухвалення законів про декомунізацію перейменовано 987 населених пунктів і 25 районів, майже 52 тисячі топонімів.

ВідеоІноземний інвестор може звільнити більшу частину персоналу порту "Чорноморськ"

Понад сім сотень людей без роботи - такого сценарію побоюються співробітники торговельного порту "Чорноморськ" на Одещині в разі приходу іноземного інвестора. Профспілки порту кажуть - потенційний інвестор - компанія "Хатчісон" - збирається залишити на роботі лише 250 людей із тисячі. Обурення робітників та пояснення влади збирала ТСН. 

Іноземний інвестор може звільнити більшу частину персоналу порту "Чорноморськ"

Залиште свій коментар

Вибір редакції