Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд призначив тимчасових керівників Держкіно та Укравтодору

Водночас, з Держкіно звільнили двох заступників голови - Сергія Неретіна та Сергія Недзельського.

Кабінет міністрів України 2 жовтня тимчасово призначив на посаду голови Укравтодору Олега Федоренка, а виконувати обов'язки керівника Держкіно буде Юлія Шевчук.

Про це йдеться на сайті Кабмінету міністрів.

"Прийнято рішення про тимчасове покладення виконання обов’язків Голови Державного агентства автомобільних доріг України на Федоренка Олега Володимировича та  Голови Державного агентства України з питань кіно – на Шевчук Юлію Іванівну", - йдеться у повідомленні.

Федоренко раніше обіймав посаду начальника управління експлуатації доріг в "Укравтодорі", а  Шевчук була керівником юридичного відділу в Держагентстві з питань кіно.

Окрім цього, з Держкіно звільнили двох заступників голови - Сергія Неретіна та Сергія Недзельського.

Нагадаємо, попередній голова Держкіно Пилип Іллєнко 19 серпня написав заяву про відставку, а очільник Укравтодора Славомір Новак покинув свою посаду 24 вересня.

Відео Голова Держкіно Пилип Іллєнко подав у відставку

Він записав відеозвернення, яке опублікував на власній сторінці у Facebook. Каже, що заяву про звільнення за власним бажанням на ім’я Гройсмана написав, аби "не перетворювати боротьбу за власне крісло на трилер". Іллєнко стверджує, що за п’ять років, які провів на посаді, дав старт відродженню українського кіно.  

Голова Держкіно Пилип Іллєнко подав у відставку

Залиште свій коментар

Вибір редакції