Усіх полонених українських моряків перевезли до СІЗО Москви – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жодного моряка не лишилось в анексованому Криму.

Усіх 24 полонених біля Керченської протоки українських моряків перевезли із Сімферополя до СІЗО в Москві.

Про це агентству ТАСС розповіла так звана омбудсмен Криму Людмила Лубіна.

"Всіх моряків українських перевели в Москву. Жодного моряка в СІЗО Сімферополя не залишилося", - заявила вона.

За її словами, була створена велика група із московських слідчих та кримських слідчих, які будуть вести справи полонених моряків. Крім цього, Лубіна зазначила, що ніхто з них не скаржився на умови утримання.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому, за даними української влади, поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон. Згодом так звані суди заарештували їх на два місяці.

Відео Моряки українських кораблів зазнали шість видів нападу у Чорному морі

Шість видів нападу зазнали моряки українських кораблів "Яни Капу", "Бердянськ" та "Нікополь" у Чорному морі в неділю перед тим, як обидва катери та буксир разом з екіпажами захопили росіяни. Усіх 24 полонених напередодні запроторив за ґрати на два місяці окупаційний суд Криму. А нині СБУ заявила - отримала незаперечні докази цілеспрямованого обстрілу наших кораблів російською авіацією. 

Моряки українських кораблів зазнали шість видів нападу у Чорному морі

Залиште свій коментар

Вибір редакції