Ув'язнений Луценко надавав порад новому міністру МВС

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що Віталій Захарченко має домогтися підвищення зарплат міліціонерам і зробити їх поліцейськими.

Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко радить новому міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку скористатися прямим доступом до президента й ініціювати створення національної поліції, а також завершити комп'ютеризацію у МВС.

Луценкорозповів, що про нового міністра майже нічого не знає, і вважає, що Захарченку необхідно надати час для того, аби він зміг проявити себе.

"Порадити можу наступне: використовувати прямий доступ до президента, щоб реально збільшити зарплату особовому складу. Якщо будуть гроші, то можна ініціювати створення національної поліції із числа найбільш досвідчених співробітників", - сказав він.

Також Луценко порадив законодавчо впровадити право відділу внутрішньої безпеки на провокацію хабара для поліцейських і завершити комп'ютеризацію у МВС.

Ще екс-міністр хоче, аби Захарченко спробував позбутися необхідності платних послуг МВС, які дискредитують органи міліції.

Нагадаємо, 7 листопада Янукович звільнив Захарченка з посади голови Державної податкової служби й призначив його міністром внутрішніх справ замість Анатолія Могильова. Захарченко заявив, що має намір продовжити курс реформ, початий попереднім керівництвом МВС.

Читайте також:

Луценко: Могильов на чолі МВС демонстрував, що мізки не потрібні

Дружина Луценка заявила, що проти нього готують нову справу

Для порятунку Луценка захист готує "інтригуючий" документ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: