В Андріївській церкві молебені вже проводять чотирма мовами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українців запрошують на оновлені служби.

Українською, грецькою, старослов’янською та англійською мовами відсьогодні правитимуть службу в Андріївській церкві, йдеться в ТСН.19.30.

Сьогодні різдвяний молебень очолив екзарх Вселенського патріархату в Україні єпископ Іларіон. Богослужіння проводили різними мовами. У своїх молитвах, зокрема, згадували ім’я святійшого патріарха Варфоломія, який тепер матиме в Андріївській церкві свою резиденцію.

Нагадаємо, столичний храм передали в безоплатне постійне користування Вселенському патріархату для здійснення богослужінь та релігійних обрядів. Сама пам’ятка архітектури національного значення залишається у власності держави і нині на реставрації. Хто стане постійним настоятелем патріаршої ставропігії вирішуватимуть на синоді в Стамбулі з 9 до 11 січня цього року. Для парафіян храму перепон для молебню не буде.

«Буде підноситися ім’я святійшого патріарха Варфоломія, будуть служби з елементами грецької традиції, але не буде тут перепон, щоб українці молилися і чекаємо на них», - кажуть у церкві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції