Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Індійському океані з великого корабля зник моряк-українець

Родичі вважають, що шукали його недостатньо добре.

Український моряк Владислав Маслов зник із судна THALASSA PATRIS в Індійському океані просто під час рейсу. Члени екіпажу востаннє його бачили 22 листопада, а наступного дня розпочали пошуки, однак досі не знайшли, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Родичі Маслова вимагають повторної пошукової операції і звертаються в усі можливі інстанції, аби таки відшукати чоловіка. "Я готова стояти на колінах біля кожної установи і просто молити будь-яку людину, котра зараз може надати цю допомогу", - каже дружина зниклого моряка Олена Бабошина. Про те, що її чоловік зник, жінку сповістили 23 листопада. Особисто поговорити з капітаном судна вдалося лише за три дні. Той повідомив, що Владислава шукали і на борту, і на воді в тому районі, де він орієнтовно міг випасти за облавок. "З шостої-сьомої ранку, коли могло сонце встати, і до четвертої дня. Це вісім годин! Вісім годин! Як можна було шукати людину тільки вісім годин? А якби там була течія", - не розуміє дружина матроса.

Відео Український моряк загадково зник із судна поблизу Шрі-Ланки під час рейсу

Члени екіпажу востаннє його бачили ще 22 листопада. Наступного дня розпочали пошуки. Однак досі його не знайшли. Родичі Маслова вимагають повторної пошукової операції і звертаються в усі можливі інстанції, аби таки відшукати чоловіка.  

Український моряк загадково зник із судна поблизу Шрі-Ланки під час рейсу

Владислав ходить у море вже 6 років, на цьому рейсі він був другим помічником капітана. На борт зайшов у Синґапурі 18 листопада. Саме судно належить грецькій компанії і транспортує контейнери. Корабель настільки великий, що обшукати його швидко фізично неможливо – в цьому переконаний батько Владислава, також моряк. "Це величезне судно, біля 400 з копійками метрів. Зрозуміло, що люди не в силах оглянути достатньо добре. Тобто вони розглядають варіант, що він логічно туди б не пішов", - міркує він. І наголошує, що слід оглянути весь корабель, незалежно від логіки, за якою чоловіка десь не повинно бути.

Про приблизний час та місце зникнення члена екіпажу в своєму звіті повідомила компанія-власниця судна: "Востаннє другого помічника бачили після вахти 22 листопада о 10:00 вечора. В той час судно йшло Індійським океаном за 62 милі від узбережжя Шрі-Ланки. Вітер північно-східний, 10-13 метрів за секунду". Після пошукової операції корабель став на свій попередній курс, плановий захід у порт буде аж 4 грудня. Родичі Маслова звернулися до крюїнгової компанії, компанії-власниці судна, інтерполу та МЗС – вони просять, аби облавок пришвартували вже в найближому порту і там провели повторні пошуки. "Ми зараз усі живемо надією", - кажуть рідні.

Кореспондент ТСН Антон Коцуконь

Залиште свій коментар

Вибір редакції