В Ізраїлі на пляжі знайшли тіло українського студента

За словами друга загиблого, тіло знайшли не рятувальники, які зараз страйкують - а його мати.

Напередодні ввечері на пляжі в Хайфі (Ізраїль) знайшли тіло студента Дмитра Холошевського з України, який потонув ще 24 травня.

"24 травня, близько 20.30 двоє хлопців пішли купатися. Коли вони вирішили випливати з моря, один з них зрозумів, що потрапив у водяну пастку, і вирішив випливати. Другий не відразу це зрозумів, і за лічені секунди опинився віднесеним на десяток метрів. Хлопець, який ледве вибрався, втратив лік часу і щойно вибрався, відразу почав кликати на допомогу. Але рятувальників не було на місці", - розповів друг загиблого Леонід Шемякін.

За його словами, першими приїхали волонтери з потужним ліхтарем, але їхні пошуки не принесли результатів. О 14.00 25 травня пляж почали огороджувати, але, за словами співрозмовника агентства, активні пошуки зниклих не велися – "люди в чорних футболках і один рятувальник фотографували туристів і просили їх не купатися". "Це сталося тільки після 14.00, а до обіду люди були на воді", - додав він.

При цьому Шемякін підкреслив, що тіло не знайшли рятувальники, які зараз проводять страйк, а його матір, яка спеціально прибула для пошуків сина в Ізраїль з України.

"Нам говорили, що залучені кращі сили і рятувальна техніка, яка "підриває" все з дна. А 28 травня приїхала мама потонулого і в цей же день знайшла його на тому ж пляжі, на тому ж хвилерізі, де потонув її син. Тож ніхто до ладу там і не шукав. Якби вона не пройшлася там, він міг би ще довго лежати", - розповів він.

За повідомленням ізраїльських ЗМІ, тіло потонулого українця "прибило до хвилеріза в районі хайфського пляжу Хоф-Кармель увечері в суботу, 28 травня".

Шемякін розповів, що загиблого звуть Холошевський Дмитро Олексійович, він програміст і приїхав з Бердичева в Хайфу на стажування.

З початку купального сезону в Ізраїлі триває страйк рятувальників. В рамках страйкових санкцій рятувальники припиняють роботу в 14.00 замість 18.00. Міністерство внутрішніх справ, яке відповідає за роботу пляжів, не рекомендує заходити у воду після закінчення роботи рятувальників.

25 травня в Нетанії потонули 50-річний чоловік і 60-річна жінка, туристи з Німеччини.

24 травня в Бат-Ямі туристка з Росії загинула, рятуючи свою доньку. Дівчинку витягли з води свідки події. Лікарі боролися за її життя, але вранці 26 травня стало відомо, що вона померла.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: