В Луцьку через кір та грип у школах подовжили канікули

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В місті ускладнилася епідеміологічна ситуація.

У школах Луцька місцева влада вирішила подовжити зимові канікули до 20 січня, через високу захворюваність на кір та грип.

Про це повідомили на фіційному сайті Луцької міської ради.

В міськраді зазначили, що узв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на кір та ГРВІ, рада директорів ухвалила рішення від 11 січня 2019 року подовжити канікулярний період до 20 січня 2019 року.

“Було проведено засідання, де стовідсотково керівники закладів наших проголосували за те, щоб пролонгувати канікули до 20 числа включно”, - розповіла начальник управління освіти Луцької міськради Зіновія Лещенко в коментарі журналістам.

Не буде занять також у восьми позашкільних закладах.

Нагадаємо, загалом в Україні від жовтня 2018 року від грипу померло 13 людей, і 5 людей вже цього року. Жоден з них не був вакцинований. Для порівняння, минулого року за весь період від жовтня до травня померло усього 7 хворих. Медики вкотре наголошують на необхідності  вакцинації. 

Від початку 2019 Україні зафіксували два смертельні випадки захворювання на кір. У Житомирській обласній дитячій лікарні 1 січня від ускладнень кору померла 2-річна дитина, а на Рвненщині 6 січня помер чоловік.

ВідеоЖертви грипу: від початку року вірус забрав життя п'ятьох осіб

П'ята жертва грипу у цьому році. Напередодні на Чернігівщині поховали 26-річну жінку, що була на восьмому місяці вагітності. Від початку епідемічного сезону грип забрав життя вже 13 українців. Для порівняння, минулого року за весь епідемічний сезон померло вдвічі менше - сім осіб. 

Жертви грипу: від початку року вірус забрав життя п'ятьох осіб

Залиште свій коментар

Вибір редакції