Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі через кір учнів досі не пускають до школи, а уроки транслюють через Інтернет

Шкільний матеріал викладають в записі для зручності дітей.

Через спалах кору ще на тиждень подовжили канікули на Одещині.  Школи та дитсадки дослухались до рекомендацій медиків не проводити заняття, йдеться в ТСН.12.00.

Адже за останній тиждень кількість хворих зросла на більш як двадцять відсотків. Тож епідеміологи радять уникати скупчення дітей та залишати їх поки вдома.

Від початку року в регіоні захворіло вже майже три сотні жителів, більше половини з яких діти. В області від кору померло вже троє.

В Одесі ж, аби не пропускати шкільну програму, продовжують займатися з дітьми дистанційно - уроки транслюють через Інтернет. 

«Вони транслюються в записі, тому сім'я зможе переглянути ці уроки в зручному для дітей режимі і ми думаємо, що ось в такому форматі ми зможемо відпрацювати весь пропущений матеріал», - каже директор департаменту освіти одеської міськради Олена Буйневич.

ВідеоНа Одещині через спалах кору на тиждень продовжили канікули

Школи та дитсадки дослухались до рекомендацій медиків не проводити заняття. Адже за останній тиждень кількість хворих зросла на більш як двадцять відсотків. Аби не пропускати шкільну програму, продовжують займатися з дітьми дистанційно, уроки транслюють через Інтернет.

На Одещині через спалах кору на тиждень продовжили канікули

Залиште свій коментар

Вибір редакції