В Одесі дівчина пробіжить 50 кілометрів босоніж

В Одесі дівчина пробіжить 50 кілометрів босоніж

Дата публікації
Перегляди
1148
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Одесі дівчина пробіжить 50 кілометрів босоніж

Фото: із соцмереж

Спортсменка стартувала о 16:00.

У ці хвилини в Одесі спортсменка-любителька Катерина Байрон долає дистанцію у 50 кілометрів босоніж. Дівчина біжить Трасою здоров'я увздовж моря.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.ua.

Усього їй доведеться зробити п'ять кіл. Катерина стартувала о 16:00. Здолати свій маршрут вона планує приблизно протягом п'яти годин. Траса здоров'я має асфальтове покриття, утім, спортсменка заздалегідь готувала себе до того, що їй доведеться пересилити холод та біль.

Бігом дівчина почала займатися два роки тому, усі складнощі долає самостійно, без тренера. І вже встигла закінчити третьою стокілометровий забіг в столиці. Щоправда, у бігових кросівках. Наймовірніше, її сьогоднішній результат буде зафіксовано Книгою рекордів України.

"Не можу сказати, що фізично підготовлювалась. У мене немає тренера. Це більше психологічна підготовка.Чому босоніж? У цей світ ми прийшли босими, стали на землю босими, це така моя метафора. Людина, стань босими ногами на землю та подивися у небо", — сказала спорстменка Катерина Байрон.

Нагадаємо, всеукраїнський патріотичний забіг пройшов цими вихідними майже в усіх регіонах країни: від Закарпаття до Краматорська. У столиці акція зібрала щонайменше 3 сотні людей

Наступна публікація