Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На місці перебувають не менше шести пожежних машин.

В Одесі на вулиці Садовій горить будинок Русова - побудований у 1897 році як доходний дім зараз входить до переліку пам'ятників архітектури національного значення.

Територію навколо будівлі будо очеплено, до гасіння залучено не менше шести пожежних машин. Будівля ненаселена, перебуває на реконструкції. Припускають, що займання сталося у приміщеннях, які зайняли безхатченки. "Думская" повідомляє, що з задимленої будівлі вивели двох осіб.

Полум'я охопило перший та другий поверхи лівого крила будівлі. Повідомляється, що займання вдалося локалізувати, однак сильне задимлення триває.

Біля задимленого будинку з'явився колишній очільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, який сьогодні проводить мітинг в центрі міста, і в ефірі каналу NewsOne звинуватив у пожежі в будинку Русова місцеву владу.

Зазначимо, що будинок Русова пережив щонайменше три великих пожежі з 2009 року, які неабияк зашкодили його початковому вигляду. Будинок мали законсервувати, однак роботи з консервації шедевра архітектури не дали результатів. Паркан навколо неодноразово ламали, а встановлена система спостереження вийшла з ладу. На територію вільно потрапляють безхатьки та нищать будівлю зсередини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції