В Одесі набережні вкрилися крижаними химерними фігурами, а Дунай "закипів"

Через добу в Україні очікують потепління.

Одеські набережні - у крижаному полоні. Вітер здіймає на Чорному морі велетенські хвилі і на узбережжі вони все перетворюють на крижані скульптури.

Одесити, які ще тиждень тому ніжилися під теплим сонцем, тепер тепліше одягаються та йдуть робити фото з химерними фігурами. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

На пляжі Ланжерон кригою вкрило не лише пірси на морі, але і частину ресторану під відкритим небом. Кам'яні столики зледеніли.

Диву залишилось недовго - синоптики кажуть, що за добу морози вщухнуть, і в Одесі знову буде звична плюсова погода.

Одеські набережні перетворюють на крижані скульптури

Одесити, які ще тиждень тому ніжилися під теплим сонцем, тепер тепліше одягаються та йдуть  робити фото з химерними фігурами. На пляжі «Ланжерон» кригою вкрило не лише пірси на морі, але і частину ресторану під відкритим небом. Кам'яні столики зледеніли. Диву залишилось недовго. Синоптики кажуть, за добу морози вщухнуть і в Одесі знову буде звична плюсова погода.

Тим часом "закипіла" річка Дунай. Принаймні, так видається чи не кожному, хто  сьогодні на неї дивиться. Природний феномен стався через те, що вода в річці набагато тепліша за повітря. У Дунаї - плюс чотири, а на землі - мінус 12.

Раніше кипіння цієї річки створювало чимало проблем для моряків, адже вони буквально не бачили, куди рухається човен. Однак сучасні системи навігації перетворили феномен на цілком безпечне туристичне видовище.

Нагадаємо, в Одесі також "кипіло" Чорне море.

Через значну температурну різницю Дунай «закипів»

Принаймні так видається чи не кожному, хто  сьогодні на нього дивиться. Природний феномен стався через те, що вода в річці набагато тепліша за повітря. У Дунаї - плюс чотири, а на землі - мінус дванадцять. Раніше кипіння цієї річки створювало чимало проблем для моряків, адже вони буквально не бачили, куди рухаєтеся човен. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: