В Одесі оштрафують родину за полишення 2-річної дитини на цвинтарі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поліцейські перелічили загрози, котрі чигали на малюка через недогляд дорослих.

В Одесі на міському цвинтарі знайшли 2-річного хлопчика, який самотньо блукав між хрестами та склепами. Хлопчика передали матері неушкодженим, а бабусю відвезли у райвідділок – за неналежний догляд за дитиною родині загрожує штраф, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Кладовище є кладовище. І загубитися міг, і міг кудись піти, тут собаки можуть напасти", - переживає одна з жінок, які помітили дитину. З місцевої церкви терміново  викликали поліцію. Правоохоронці почали шукати, з ким хлопчик прийшов на цвинтар, і натрапили на нетверезу жінку, яка спочатку навідріз відмовлялася від малюка. "А мені так хочеться", - пояснювала вона свій стан і прогулянку з дитиною.

ВідеоНа міському цвинтарі Одеси дворічний хлопчик самотньо блукав між хрестів і склепів

Патрульні, яких викликали випадкові перехожі, не одразу знайшли бабусю хлопчика. Літня жінка сиділа на чужій могилі і була така п'янезна, що не могла звестися на ноги.  

На міському цвинтарі Одеси дворічний хлопчик самотньо блукав між хрестів і склепів

У телефоні бабусі поліцейські знайшли номер матері хлопчика. Та відповіла на дзвінок і розказала, що зараз на роботі, а сина залишила під наглядом бабусі. Чому вона замість дитячого майданчика подалася з онуком на кладовище – не знає. У поліції переконані, що якби не пильність чужих людей, з дитиною могла б трапитися трагедія. "Хлопчику два рочки, хлопчик не розмовляє, тобто навіть покликати на допомогу дитина б не змогла. Це старе кладовище, там можуть бути розриті могили, ями. Тим паче, воно знаходиться неподалік жвавої дороги, дитина могла б вибігти і, звичайно, була б трагедія", - вважає старший інспектор пресслужби патрульної поліції Одеси Людмила Гесаль.

Раніше повідомлялося, що інцидент стався на 2-му Християнському кладовищі Одеси. Повідомлення про нього поліція одержала надвечір неділі, 11 серпня.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції