В Одесі відбулася акція проти "будівельного свавілля" Kadorr group

За даними ЗМІ, акція відбувалася під обласною прокуратурою.  

В Одесі учора, 4 серпня, під обласною прокуратурою пройшла акція протесту проти "будівельного свавілля".

В акції взяли участь бійці батальйону "Азов" і жителі міста, передає "Апостроф".

За даними видання, мова йде про скандальне будівництві висотки на вул. Каманіна в Одесі. Раніше ЗМІ повідомляли, що міський ДАБК видав припис про припинення будівельних робіт.

Зазначалося, що за цією адресою будівельна компанія збиралася звести висотку "в порушення ряду технічних і екологічних норм". При цьому, за даними видання, будівельні роботи на об'єкті тривають.

"До нас неодноразово зверталися одесити, які живуть поруч з цим будівництвом. В їхніх будинках тріщини, не кажучи вже про постійну пилюку. Ми не можемо залишатися осторонь", - цитує видання Сергія Варламова, начальника міського штабу партії "Національний корпус".

Повідомляється, що активісти тримали в руках символічні плакати з написами "Аднановська цегла неміцна", "Аднан, кивай з Одеси" та ін.

Вони скували двері прокуратури ланцюгом як знак того, що "дії прокурорів можуть бути паралізовані грошима бізнесмена, що знищує Одесу". Учасники акції закликали прокурорів пам'ятати про те, що "вони також живуть в Одесі і не повинні давати поблажок тим, хто спотворює їхнє рідне місто".

Люди зажадали відкрити кримінальну справу проти команії-забудовника, яка належить сирійському бізнесмену, а також забезпечити виконання припису ДАБК про припинення будівельних робіт.

Залиште свій коментар