В Одесі виявили нарколабораторію, яка поштою постачала наркотики на весь світ

В Одесі виявили нарколабораторію, яка поштою постачала наркотики на весь світ

Вийти на злочинців допомагали німецькі правоохоронці

Марихуана у посилках. Прикордонники з правоохоронцями затримали трьох організаторів міжнародного наркотрафіку, які влаштували нарколабораторію в елітному котеджному містечку Одеси, йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

Через пошту ті постачали наркотики за кордон. Вийти на злочинців допомагали німецькі колеги.

Затримали трьох організаторів на гарячому. В телефоні в одного з них було повідомлення про чергову передачу порошку.

Усі вони переселенці з Донбасу. Організатор - навчався в макіївському науково-дослідному інституті і знав усе про органічну хімію. В елітному котеджному містечку Одеси вони влаштували цілу лабораторію. Стелажі заставлені колбами, хімічні речовини для виготовлення, спеціальна плівка для пакування наркотиків. Їх ховали в різному обладнанні. За кордон відправляли через відділення "Нової пошти" та "Укрпошти".

"Прикордонники вилучили 36 поштових відправлень з вкладенням наркотиків до США, Німеччини, Швейцарії , Японії, Австралії, Польщі, Великобританії, Греції та інших країн. Замовлення на наркотичні засоби приймали через електронну програму", - розповідають правоохоронці.

Операція тривала 6 місяців. Прикордонники разом з правоохоронцями вилучили півтори кілограма синтетичних наркотиків, 500 грамів марихуани, канабіс, психотропні речовини, амфітамін та 50 кілограмів хімічних речовин для виготовлення порошку. Нині триває досудове слідство. Затриманим загрожує до 12 років за гратами.

Нарколабораторію виявили в елітному котеджному містечку Одеси

Нарколабораторію виявили в елітному котеджному містечку Одеси

Повʼязані теми:

Наступна публікація